Size bir telefon kadar yakınız
0 507 685 53 53
Dil Seçin
trende

Piknik organizasyonu planlama

07.11.2018
15 görüntülenme
Piknik organizasyonu planlama

Piknik organizasyonu planlama

Organizsyonun tüm aşamalarını profesyonel ekiplerimize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Misafirlerinizi şehrin çeşitli bölgelerinden alındığı ve etkinlik alanına götürüldüğü servis hizmetinden konser ve müzik yayınlarına, barbekü ve mangal gibi enfes ziyafetlerden popcorn, pamuk şeker ve sandviç gibi piknik atıştırmalarıyla karnaval havasında catering hizmetlerine doğa içinde muazzam bir piknik atmosferini sizlere sunuyoruz.

Sevdiklerinizle doğa ile iç içe güzel bir gün çeçirmek istiyorsanız bu gününüzü neşe, paylaşım, lezzetli yiyecekler ve eğlenceli aktiviteler ile taçlandırmak içn biz buradayız. Enfes manzaralar, doğa ve yeşillik içinde doğal etkinlikleri ve piknik organizasyonları için özenle belirlediğimiz yerlerde veya tamamen sizin seçtiğiniz bir lokasyonda tüm servislerimizle hizmetimizdeyiz.Piknik organizasyonu planlama

Özellikle davetleriniz, sünnet, nikah ve şirket motivasyon etkinliklerinizi hayat dolu ve keyifli bir doğa etkinliği teması içinde düzenlemeniz piknik ve doğa organizasyonlarımızı sizlere tavsiye ederiz.