Size bir telefon kadar yakınız
0 507 685 53 53
Dil Seçin
trende

İşyeri Açılışlarında Balon Süslemesi

07.11.2018
15 görüntülenme
İşyeri Açılışlarında Balon Süslemesi

İşyeri Açılışlarında Balon Süslemesi

Fiyatlar da piyasaya oranla oldukça düşüktür. Hiç bir bütçeyi zorlamadan her iş yeri sahibi bu organizasyonlardan faydalanabilir. Akıldan çıkmayacak olan açılış etkinlikleri ile ekonomik paketlerde hizmet vermekteyiz. Müşterilerin özel istekleri de bizim için oldukça önemli ve ön planda yer almaktadır.

Mekânın akılda kalıcı olması adına broşür dağıtımı yapılarak da işyerinin faaliyet maddeleri daha net bir şekilde anlaşılmaktadır.

Rengârenk balonlar ortamın havasını bir anda değiştirdiği için genelde işyeri dışında ve içinde genellikle kullanıyoruz. İş yerinin ismi numarası gibi ayrıntıların yazıldığı baskılı balonlar dağıtılarak dikkat çekmeyi hedefliyoruz. Balonların rengi konusunda da işyerinin logo rengi ve dekorasyona uygun karar veriyoruz.

Böylece uyumu en mükemmel şekilde sağlamış oluyoruz. Balonlara şekil verilirken çiçek ve farklı desenler de oluşturan bir ekibimiz bulunmaktadır.

Uçan balon ve diğerleri dışında şekil verilen balonlar daha dayanıklıdır. Sağlık açısından da insan sağlığını tehdit edecek hiç bir unsur kullanılan malzemelerde bulunmamaktadır. Malzemelerin kalitesi hijyenik ve temiz olduğu için olumsuz hiç bir durum ile karşılaşılmaz.