Size bir telefon kadar yakınız
0 507 685 53 53
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Folklor Ekibi Kiralama

22.02.2019
17.112 görüntülenme
Folklor Ekibi Kiralama

Folklor Ekibi Kiralama

Geçmiş dönemlerden itibaren pek çok kişi kalabalık gruplara yapacakları organizasyonlarda kültürel dokunun korunması adına bu tarz ekiplerden yararlanmak isterler.

Fakat bu konuda yeterli oranda bilgi sahibi olmadıkları için ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez asla istedikleri ekipler ile iletişime geçememekten şikayetçi olurlar.

Folklor Ekibi Kiralama Ücretleri
folklor ekibi kiralamada fiyatları ile ilgili edindikleri bilgiler ne yazık ki onların isteklerini karşılama konusunda son derece başarısız olabiliyor.

Şimdilerde ise bizler insanların organizasyonları için daha öncesinde hiç olmadığı kadar profesyonel bir şekilde folklor ekiplerinden yararlanmasına imkan tanıyoruz.

Folklor ekibi kirala fiyatlarında etkin olarak faktör hiç şüphesiz ki kaç kişilik bir ekip istendiği. Küçük organizasyonlardan çok daha büyük organizasyonlara kadar akla gelen gelmeyen pek çok farklı etkinlikte kullanılan folklor grupları sayesinde organizasyonlar daha öncesinde olmadığı kadar renkli ve hareketli geçiyor.

Folklor Ekibi Kiralama

Folklor Ekibi Kiralama

Folklor Ekibi Kiralama

Folklor Ekibi Kiralama ; Nişan, kına gecesi, düğün, dernek gecesi, okul eğlencesi gibi eğlencelerinizde yöresel halk oyunları folklor ekiplerimizi tercih edebilirsiniz. Ekiplerimiz 6, 8 ve 10 kişilik gruplar halinde hizmet vermektedir.

Ekip program başlamadan 1 saat öncesinde gösteri yapılacağı mekanda hazır olur. Gösteri süresi 1 ile 2 saat arasıdır.