Size bir telefon kadar yakınız
0 507 685 53 53
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Dönemsel Organizasyonlar | İstanbul Organizasyon Şirketi

05.11.2023
398 görüntülenme
Dönemsel Organizasyonlar | İstanbul Organizasyon Şirketi

Dönemsel Organizasyonlar

Dönemsel Organizasyonlar

Dönemsel Organizasyon Fiyatları

Dönemsel organizasyonlar daha çok kurum ve kuruluşlar tarafından yılın belli dönemlerinde düzenlenen etkinliklerdir. Bu etkinlikler şirketler, eğitim kurumları, mağazalar, belediyeler ve AVM gibi yerler tarafından yapılır. Dönemsel organizasyonlar daha çok özel günler için hazırlanır ve bu hazırlıkları ise alanında başarılı organizasyon firmaları düzenler. Organizasyon firmaları dönemsel organizasyonlar için organizasyonun amacını yansıtacak etkinlikler, gösteri, süsleme ve gerekli malzemeler ile günün anlamını ifade etmeye çalışırlar. Yılda 1 defa düzenlenen bu organizasyonların son derece şık ve ilgi çekici olması gerekir. Dönemsel organizasyonlar için organizasyon sahipleri uzun uğraşlar ve çalışmalar sonucunda düzenledikleri bu keyifli eğlencelerde misafirlerin güzel bir gün geçirmeleri adına içeriğinde farklı etkinlikleri barındıran çalışmalar düzenlerler. Dönemsel organizasyon çeşitlerini şöyle sıralamak mümkündür:

Dönemsel Organizasyonlar Nelerdir?

Yılbaşı Etkinlikleri: yeni yılın yaklaşması ile beraber birçok işletme müşterilerinin daha keyifli ve eğlenceli zaman geçirmeleri adına organizasyon firmaları ile işbirliği yaparak eğlence mekanlarını yeni yıl konseptine uygun süslemeler ile hazırlarlar. En çok kullanılan kostümler ise Noel Baba kostümüdür. Yılbaşı gecesinde insanlara hafif atıştırmalık yiyecekler ve özel içecekler ile hizmet verilir. Müzik ve ses sistemleri günün anlamını yansıtacak biçimde tercih edilir. Ayrıca kullanılan ışıklandırma sistemleri ile renkli bir görüntü ortaya çıkar.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Eğitim kurumları tarafından her yıl düzenlenen mezuniyet töreni hem öğrenciler için hem de yakınları için heyecanla beklenen önemli bir gündür. Böyle özel bir günü alanında başarılı bir organizasyon firması ile yürütülmesi insanların memnuniyeti açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu konuda tecrübeli olan organizasyon firmaları mezuniyet töreni için kullanacakları süsleme, ışıklandırma, masa sandalye, ikramlıklar ve ses sistemleri konusunda kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürürler. Mezuniyet organizasyonlarında gecenin sonunda öğrencilerin kep atma törenleri ile herkesin unutamayacağı güzel bir an yaşanır.

Resmi Bayramlar İçin Etkinlikler

Ülkemizde her yıl büyük bir coşkuyla kurtlanan resmi törenler çoğu zaman organizasyon firmaları tarafından daha da coşkulu bir şekilde hazırlanır. 23 Nisan, 29 Ekim, 19 Mayıs gibi törenlerde günün anlam ve önemini yansıtan konseptler kullanılarak insanların milli duyguları canlandırılır. Birçok yer bayraklar ve Atatürk posterleri ile donatılır. Böyle özel günlerde hem yetişkinler hem de küçükler oldukça keyifli vakit geçirirler. Özellikle 23 Nisan günlerinde hazırlanan organizasyonlarda çocukların, eğlenmeleri için süslemeler palyaçolar ve yarışmalar düzenlenerek mutlu olmaları sağlanır. İnsanların iyi vakit geçirmelerine olanak sağlayan bu etkinliklerin alanında başarılı firmalar tarafından profesyonelce hazırlanması katılan kişiler üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Verimli geçen etkinlikler için gelen misafirler her yıl düzenlenmesi gerektiğini ve düzenlenen etkinliklere de severek katılacaklarını dile getirirler.

Ramazan Organizasyonları

Ramazan ayının gelmesi ile beraber pek çok işletme ramazan eğlenceleri ile insanların eğlenmelerini sağlarlar. Özellikle bazı firmalar iftar saatinden sonra Hacivat ve Karagöz oyunları ile gelen misafir meyvenin eski Ramazanlar tadında keyifli vakit geçirmelerini sağlarlar. Bu sebeple böyle işletmeler daha çok organizasyon firmaları ile işbirliği yaparlar. Organizasyon firmaları bu konuda tecrübeli ve uzman olduklarından dolayı Ramazan lezzetini insanların doyasıya hissetmesi için güzel bir hava oluştururlar. Ayrıca organizasyon firmaları kanto orta oyunu kukla gösterileri ve sihirbaz gösterileri gibi etkinlikler hazırlayarak büyükler kadar çocukların da eğlenmesine olanak tanırlar. Organizasyon firmaları etkinliklerin düzenleneceği alanları Ramazan havası ve coşkusu yaşatacak şekilde dizayn ederler. Çocuklar için ise onların keyif alacağı ve güzel vakit geçireceği alanlar ve etkinlikler düzenlenir.

Sevgililer Günü Organizasyonu

14 Şubat sevgililer gününün yaklaşması ile beraber işletmeler, insanların isteklerini ve taleplerini karşılamak doğrultusunda organizasyon firmaları ile işbirliği yaparak sevgililer günü konseptleri başarılı bir şekilde kullanırlar. İşletmeler sevgililer gününün anlam ve önemini ifade edecek süslemeler ile süslenir ve yemek masaları ise kırmızı mumlar eşliğinde hazırlanır. Masalar üzerinde kırmızı güller tercih edilirken alanlarda ise kalpli balonlar kullanılır. Bu konuda son derece başarılı sayılan organizasyon firmaları sevgililer gününe özel tüm detay ve ayrıntıları başarılı bir şekilde işlerler. Sevgilileri mutlu edecek hediyeler ile geceyi daha bir anlamlı hale getirirler. Ayrıca romantik dakikalar için başarılı müzik seçimleri ile sevgililer günü daha da anlamlı bir hale getirilir.

Mevsimsel Organizasyonlar

Mevsimsel organizasyonlar içerisinde en çok tercih edileni yaza merhaba partilerdir. Genellikle açık alanlarda düzenlenen yaza merhaba partilerinde profesyonel destek sağlayan organizasyon firmaları ile ortaklaşa hareket edilir. Yaza merhaba partilerinde kullanılacak mekanlar ve alanlar rengarenk balonlar ve süslemeler ile canlılık kazanırlar. İnsanların keyifli vakit geçirmeleri ve eğlenmeleri adına yaza uygun şarkılar tercih edilir. Yaza merhaba partisine katılan kişiler ise günün anlamına özel kıyafetler giyinerek cıvıl cıvıl bir ortam oluşur. Bu organizasyonlarda hafif atıştırmalık yiyecekler ve çeşitli içecekler gelen misafirlere ikram edilir. Gece yapılan yaza merhaba partilerinde kullanılan ışıklandırma sistemleri ile görsel bir sunum yakalanır. Gecenin sonunda ise gökyüzünün renklendirmek için havai fişek gösterileri düzenlenir.

Dönemsel Organizasyonlar İçin Firma Seçimi

Dönemsel organizasyon hazırlamak isteyen kişi ve kurumlar bu konuda destek alabilecekleri yaratıcı ve parlak fikirlere sahip firma araştırması yaparlar. Bu konuda firmamız yılların bize sağlamış olduğu deneyim ve uzmanlık ile organizasyon sahiplerinin yanında yer alıyor. Tüm organizasyon çalışmalarında profesyonel çalışanlarımız ile planlı ve programlı çalışmalar yürütüyoruz. Dönemsel organizasyonlar sırasında işletmelerin istedikleri konseptleri hazırlayarak onların başarılı kimliklerine güç katmaya çalışıyoruz. Ayrıca özel günler arasında yer alan nişan, düğün törenleri ve sünnet töreni organizasyonu sırasında da tüm personelimiz ile sahada görev alıyoruz. Bu nedenle dönemsel organizasyonlar sırasında tereddüt etmeden firmamızdan dilediğiniz tüm yardım ve destekleri alabilirsiniz.

Dönemsel Organizasyon Fiyatları

Dönemsel organizasyonlar yılda bir defa düzenlenen özel davetler şeklindedir. Bu sebeple bu davetleri hazırlayan kişilerin, organizasyon için belli bir hesap ayırması gerekir. Öncelikle organizasyonlar sırasında alınmak istenen hizmetler belirlenir ve ardından bu hizmetlerin maliyeti çıkarılır. Çıkarılan maliyetler tüm kullanılacak hizmetler için genel olarak belirlenir. Bu konuda firmamız müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalarını düzenlediği gibi onların bütçelerini sarsmayacak uygun fiyatlar ile gelen kişilere yardımcı olur. Firmamızdan alacağınız tüm hizmetler için tek bir fiyat belirlenir ve ödeme konusunda da peşin ya da kredi kartı kullanma seçeneği kullanılır. dönemsel organizasyonlar öncesinde kesinlikle firmamızı ziyaret etmelisiniz